loader image

معرفی شرکت

پخش ویدیو

شرکت آپادانا کاوش ایرانیان، با پشتوانه ای استوار با تخصص و توانمندی بالا در بخش های معدن (اکتشاف و استخراج) ، صنایع معدنی و تجارت مواد معدنی و حفاری (آب زیرزمینی، اکتشافی و معدنی) در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردیده است. شرکت آپادانا کاوش ایرانیان علیرغم زمان نسبتاً کوتاهی که از تاسیس آن می گذرد در بخش های معدن (به ویژه استخراج) و صادرات مواد معدنی (به ویژه سنگ آهن) فعالیت چشمگیر و موفقیت آمیزی داشته است. اشتراک سهامداران اصلی شرکت آپادانا کاوش ایرانیان با شرکت بزرگ و با سابقه شهداب یزد (۳۳ سال تجربه) موجب گردیده تا مجموعه به لحاظ ساختار مدیریتی و سازمانی از تجربه و تخصص بالائی برخوردار باشد. 

مدیریت ارشد جناب آقای غلامرضا شایقی به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان عرصه های حفاری و معدن که همزمان هدایت مجموعه شرکت های شهداب یزد و آپادانا کاوش ایرانیان را بر عهده دارند موجب انسجام و تحکیم هر چه بیشتر ساختار مدیریتی مجموعه گردیده است. 

شرکت آپادانا کاوش ایرانیان با همکاری و پشتوانه شرکت شهداب یزد آمادگی کامل در سرمایه گذاری و اجرای همه جانبه (طراحی، اکتشاف، استخراج و فرآوری) پروژه های معدنی داخلی و خارجی را دارا می باشد. 

شرکت آپادانا کاوش ایرانیان با در اختیار داشتن بیش از 1000 نفر کادر پرسنلی مجرب در بخش های مهندسی، اپراتوری ماشین آلات سنگین و فوق سنگین معدنی، تکنسین های فنی و پرسنل اداری و کارگری و همچنین دهها دستگاه دامپتراک ۱۰۰ تنی HD875، بیل های مکانیکی PC2000، PC1200، PC800،PC400، بلدوزرD370، D155، گریدرهای فوق سنگین GD825، GD705 و شش دستگاه Ingersoll Rand Bench Drill و چندین دستگاه ژنراتور،لیفتراک، کامیون آبپاش و …. آماده ارائه کلیه خدمات فنی و اجرائی در بخش استخراج معادن می باشد. 

چندین دستگاه ژنراتور، لیفتراک، کامیون آبپاش و …. آماده ارائه کلیه خدمات فنی و اجرائی در بخش استخراج معادن می باشد. ‎

شایان ذکر است که شرکت شهداب یزد با امکاناتی در حدود ده برابر شرکت آپادانا به عنوان پشتوانه ای استوار و قابل اطمینان همواره در کنار آپادانا کاوش ایرانیان قرار دارد. ضمناً از آنجائیکه شرکت های آپادانا کاوش ایرانیان و شهداب یزد صرفاً از ماشین آلات کوماتسو بهره گیری می نمایند دارنده بزرگترین انبار قطعات یدکی و مجرب ترین کادر فنی در عرصه ماشن آلات کوماتسو و تنها کاربر سیستم Komatsu VHMS در ایران می باشند. 

بدیهی ست تمامی امکانات یاد شده از دفاتر انبارها و پروژه های در دست اجرای این مجموعه به ویژه در مجتمع معدنی چادرملو و معدن شماره ۵ گل گهر سیرجان و سنگ آهن مرکزی بافق ( چغارت) قابل بازدید می باشد.

توانایی و ظرفیت رو به رشد اپادانا کاوش ایرانیان در طی مدت کوتاه خلق این مجموعه، تعداد دیگری از معادن کوچک و بزرگ کشور را نیز تحت سیطره ی خود گرفته و در زمینه آتشباری، انفجار، حفاری، حمل و باطله برداری این شرکت را به یکی از موفق ترین شرکتهای حوزه ی بهره برداری معدنی تبدیل کرده است.

اخیرا با اضافه شدن بخش تحقیق واکتشاف و با نقش آفرینی مهندسین مجرب در این حوزه، شرکت اپادانا کاوش ایرانیان، خیزی بلندی را به سمت موفقیت های آتی خود برداشته و اهتمام و جدیت مدیران این شرکت را برای رسیدن به چشم انداز خود در کوتاهترین زمان ممکن، مضاعف ساخته است.