loader image

روزنامه ایران | شماره :8102

1401/10/23


اعتراف تلخ نامادری به قتل پسر 7 ساله


گــــــروه حــــــوادث: زن جنایتکار که بـــه خاطر حسادت و کینــه، فرزند شـوهـرش را بــه قتـــل رسانده بـــــــود از سوی پلیـــــس دستــگیر شد.
سردار غلامرضا جعفری، رئیس پلیس استان هرمزگان، در تشریح این خبر بیان کرد: در پی دریافت خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر مرگ مشکوک پسر بچه‌ای 7 ساله در یکی از محلات بندرعباس، بلافاصله مأموران کلانتری 11 به محل حادثه اعزام شدند. بنا به اظهارات نامادری کودک و برخی همسایه‌ها، پسر بچه به علت گیر کردن در آسانسور و برخورد با دیواره‌های آن جان باخته بود. اما با توجه به حساسیت موضوع، دو تیم از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی به همراه عوامل اکیپ بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند و پس از اثر‌برداری و بازدید از صحنه و معاینه اولیه جسد، احتمال وقوع جنایت پررنگ شد.
این مقام انتظامی استان بیان ‌کرد: برابر اطلاعات به دست آمده پسر بچه به همراه نامادری و پدر خود در طبقه 5 ساختمان زندگی می‌کرده و در ساعت ۷:۳۰ صبح به مدرسه رفته و در ساعت ۱۲:۴۰ ظهر پس از تعطیلی مدرسه با سرویس به خانه برگشته است اما در ساعت ۱۲:۵۰ جسد بی‌جان وی توسط یکی از همسایگان در آسانسور طبقه همکف دیده شده است.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنـــــــــــــــــشان ‌کرد: بلافاصله تیم‌های مختلفی از کارشناسان اداره آتش‌نشانی، کارشناس فنی آسانسور و مسئول پزشک قانونی در محل حادثه حاضر شدند و موضوع خرابی آسانسور از سوی کارشناسان رد شد. بنابراین تیم جنایی تحقیقات خود را با دقت بیشتری ادامه داد تا اینکه مشخص شد لکه‌های خون در اطراف در ورودی خانه طبقه پنجم نیز وجود دارد که پس از تشکیل کارگروه تخصصی در پلــــــــیس آگاهی و بازدید دوباره از منزل شاکی توسط اکیپ بررسی صحنه جرم آثاری از لکه‌های خون  در آشپزخانه یافت شد که از آن نمونه‌برداری و به آزمایشگاه بیولوژی ارسال و بدین ترتیب ظن کارآگاهان نسبت به نامادری پسربچه بیشتر شد. این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازجویی اولیه و تحقیق صورت گرفته از نامادری پسربچه و با توجه به تناقض‌گویی‌های وی و مواجه شدن با دلایل قوی و مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: پس از ازدواج با شوهرم از حضور فرزند وی و زندگی با ما در یک خانه ناراحت بودم، چرا که همه توجه شوهرم به این کودک بود و همین موضوع باعث شد تا به او حسادت کرده و 
کینه به دل بگیرم.
سردارجعفری افزود: نامادری در ادامه اعترافات جنایت هولناک خود اقرار کرد روز حادثه با یک میله که در جعبه ابزار شوهرش بوده به مقابل آسانسور رفته و وقتی کودک با آسانسور به طبقه پنجم آمده به محض باز شدن در با میله‌ای که در دست داشته 7 الی 8 ضربه به سر بچه وارد کرده و سپس از آسانسور خارج شده و با فشردن دکمه همکف آسانسور را به طبقه همکف هدایت کرده است.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: پس از اقرار صریح و روشن قاتل، با حضور کارشناسان پلیس آگاهی و همچنین دادستان شهرستان بندرعباس صحنه وقوع قتل بازسازی و متهم با دستور مقام قضایی و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

ربودن پسر تاجر برای اخاذی 4 میلیارد تومانی


گروه حوادث/ بلند پروازی‌های مرد جوان و وسوسه تصاحب ثروت یکی از بستگانش باعث شد که او نقشه آدم‌ربایی 4 میلیارد تومانی را اجرا کند.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، شامگاه 10 دی، پسر جوانی به نام سهراب در حالی که عموی بیمارش را به بیمارستان رسانده بود برای برداشتن مدارک و لباس برای وی از بیمارستان خارج شد اما وقتی سوار بر خودرواش شد هنوز مسافتی را طی نکرده بود که خودرویی با چهار سرنشین راه را بر او سد کردند. مردان نقابدار در اقدامی سریع از خودرو پیاده شده و یکی از آنها به زور سوار خودروی سهراب شد و با تهدید از او خواست حرکت کند. همدستانش نیز با خودروی خودشان دنبال آنها حرکت کردند. مرد نقابداری که  کنار سهراب نشسته بود با تهدید از او خواست به سمت رباط کریم برود و حتی او را مجبور کرد که وارد خیابان‌های یک طرفه و ورود ممنوع شود. پس از ساعاتی آنها در مقابل یک باغ ویلایی توقف کردند و خودرو وارد باغی در رباط کریم شد. مردان خشن پس از ضرب و جرح سهراب، دست و پای او را بسته و  داخل اتاقی زندانی کردند. 
گروگانگیری 4 میلیاردی
ساعاتی از این ماجرا نگذشته بود که تلفن همراه پدر سهراب به صدا درآمد. مرد ناشناسی پشت خط بود و مدعی شد: پسر شما نزد ماست و اگر می‌خواهید او را زنده ببینید، باید 4 میلیارد تومان پرداخت کنید.
مرد ناشناس پس از گفتن این جملات، بدون آنکه منتظر شنیدن حرف‌های پدر سهراب شود، تلفن را قطع کرد. آنها چند بار دیگر تماس گرفته و پدر سهراب برای نجات جان پسرش، با آنها وارد معامله شد. او در یکی از تماس‌ها گفت: برای تهیه 4 میلیارد تومان نیاز به زمان دارم و به این زودی نمی‌توانم این مبلغ را فراهم کنم.
درنهایت گروگانگیران حاضر شدند 200 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت دریافت کنند و منتظر ماندند تا پدر سهراب مابقی پول را تهیه کند.
مرد میانسال که می‌ترسید جان پسرش در خطر باشد و آدم‌ربایان بعد از گرفتن  4 میلیارد تومان  پسرش را به قتل برسانند، تصمیم گرفت پس از چند روز گروگانگیری موضوع را با پلیس در میان بگذارد. بدین ترتیب او گزارش ربوده شدن پسر 23 ساله‌اش را به پلیس اعلام کرد. با این خبر به دستور بازپرس محمدمهدی برائه، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند تا گروگانگیران را دستگیر  و گروگان  را آزاد کنند. 
ردی از متهمان
مأموران در نخستین گام آموزش‌های لازم را به پدر سهراب داده و از او خواستند در تماس بعدی از گروگانگیران بخواهد به او اجازه دهند با پسرش صحبت کند و با این ترفند، مطمئن شوند که پسر جوان زنده است.
طبق آموزش‌های کارآگاهان، پدر سهراب شرط پرداخت مابقی پول را صحبت با پسرش اعلام کرد و ساعاتی بعد در تماسی که از سوی آدم‌ربایان گرفته شد، سهراب با پدرش صحبت کرد .
در ادامه کارآگاهان دوربین‌های مداربسته اطراف بیمارستان را مورد بازبینی قرار دادند. دوربین‌ها صحنه ربوده شدن سهراب را فیلمبرداری کرده بودند و در بازبینی فیلم شماره پلاک خودروی متهمان به دست آمد. از سویی آنها شماره حسابی که گروگانگیران به پدر سهراب داده  و 200 میلیون تومان را به آن واریز کرده بود، مورد بررسی قرار دادند. با استعلام شماره پلاک خودروی آدم‌ربایان و بررسی‌های میدانی، کارآگاهان پلیس موفق شدند، باغی را که آدم‌ربایان، سهراب را در آن زندانی کرده بودند، شناسایی کنند. با شناسایی باغ و پس از هماهنگی‌های قضایی، کارآگاهان در پنجمین روز ربوده شدن سهراب، وارد عمل شده و 4 گروگانگیر را بازداشت کرده و پسر جوان را که در اتاقی زندانی شده بود آزاد کردند. 
متهم آشنا
در بررسی هویت گروگانگیران، مشخص شد طراح و سردسته این آدم‌ربایی 4 میلیارد تومانی، یکی از بستگان سهراب است. متهم در تحقیقات گفت: پدر سهراب، بنکدار و تاجر است و به واسطه فامیلی نزدیکی که با آنها داشتم می‌دانستم که وضع مالی خوبی دارد. از طرفی من آدم بلندپروازی هستم و دلم می‌خواست یک شبه، ره صد ساله را طی کنم و پولدار شوم. به همین دلیل نقشه ربودن سهراب را کشیدم و برای اجرای این نقشه نیاز به همدست داشتم. به دو نفر از دوستانم گفتم با پدر سهراب اختلاف مالی دارم و برای رسیدن به حق خودم می‌خواهم پسرش را بدزدم که  دوستانم موافقت کردند .
به دنبال اعترافات طراح و سردسته باند، سه متهم دیگر نیز به جرم خود اعتراف کردند و یکی از آنها مدعی شد که قصد داشته پس از گرفتن سهمش از این ماجرا، کشور را ترک کند. به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، متهمان در اختیار اداره آگاهی قرار داده شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

محاکمه مأمور پلیس پس از شلیک مرگبار


گروه حوادث / مأمور پلیس که متهم است در جریان بازداشت یک متهم با شلیک گلوله باعث مرگ وی شده در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از زمستان سال ۹۹ در جریان یک تعقیب و گریز میان مأموران پلیس با یک متهم به سرقت آغاز شد. مأموران پلیس منطقه نعمت‌آباد در حال گشت بودند که به یک خودروی پراید مظنون شدند. پس از استعلام پلاک خودرو مشخص شد که خودرو سرقتی است به همین خاطر از راننده خواستند تا خودرو را متوقف کند که راننده بدون توجه به دستور پلیس تلاش کرد تا با حرکت به عقب از دست مأموران بگریزد که در نهایت به خودروی پلیس برخورد کرد و متهم بازهم برای فرار اقدام به حرکت خودرو به سمت جلو کرد و در آن لحظه که متوجه شده بودند مرد جوان قصد تسلیم شدن ندارد با استفاده از قانون به کارگیری سلاح 3 تیر هوایی شلیک کردند و پس از آن هم لاستیک عقب خودرو را هدف گرفتند که چون در جریان تعقیب و گریز بودند یکی از گلوله‌ها به متهم خورد و خودروی او متوقف شد. مأموران بلافاصله متهم را به بیمارستان منتقل کردند اما ساعاتی بعد به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان تسلیم مرگ شد.
با مرگ وی اولیای دم، از مأمور پلیس شکایت کردند و مأموری که به او شلیک کرده بود به عنوان متهم به قتل عمد بازداشت شد و مورد بازجویی قرار گرفت.
با تکمیل تحقیقات و اظهارات متهم و همین‌طور گزارش پزشکی قانونی پرونده تکمیل و برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در ابتدای جلسه پدر و مادر قربانی به عنوان اولیای دم درخواست قصاص کردند.
پس از آن مأمور پلیس به جایگاه رفت و در توضیح ماجرا گفت: من و همکارم در حال گشتزنی در منطقه نعمت‌آباد بودیم که به یک خودرو مظنون شدیم و پس از استعلام پلاک خودرو فهمیدیم خودرو سرقتی است. ما قصد داشتیم خودرو را بازرسی کنیم که قربانی به محض دیدن ما بسرعت به داخل خودرو رفت تا فرار کند. از آنجایی که خودروی ما از پشت مسیرش را مسدود کرده بود او با دنده عقب به ماشین پلیس کوبید و قصد داشت تا به هرصورتی که شده فرار کند. من چند بار به او دستور توقف دادم و وقتی دیدم توجهی نمی‌کند 3 تیر هوایی شلیک کردم که او بازهم توجه نکرد و در نهایت خواستم لاستیک خودرو را هدف قرار دهم که چون خودرو در حرکت بود به خودش خورد و مجروح شد. من نمی‌خواستم او را بکشم فقط می‌خواستم خودرو ر  را متوقف کنم.پس از اظهارات متهم و وکیل او قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

قاتل مرد رمال قصاص می شود


گروه حوادث / سارقی که با همدستی دو نفر مرد رمالی را به قتل رسانده بودند پس از محاکمه در دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص و حبس محکوم شدند.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از پاییز سال 1400 با گزارش ناپدید شدن مرد 50 ساله‌ای به نام رحمان که از اتباع افغان بود، آغاز شد. یکی از دوستان رحمان که این گزارش را به پلیس داده بود در توضیح بیشتر گفت: من و رحمان سال‌هاست که با هم دوست هستیم. او از ناحیه دوپا معلول است و در خانه‌اش رمالی می‌کند و به همین خاطر افراد زیادی در خانه‌اش رفت و آمد دارند اما چند روزی است که از او خبری نیست و در خانه‌اش را هم باز نمی‌کند.
پس از این اظهارات، مأموران با دستور قضایی به خانه مرد رمال رفتند و جسد او را در حالی که دستمالی دور دهانش پیچیده شده بود پیدا کردند و شواهد گویای آن بود که وی به قتل رسیده است.
در ادامه جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان این سازمان علت مرگ را خفگی اعلام کردند.
با مشخص شدن موضوع، مأموران شناسایی عاملان جنایت را در دستور کارشان قرار دادند و با بررسی تلفن همراه مقتول دریافتند که فردی به نام بهنام طی روزهای منتهی به قتل بارها با او تماس گرفته است.
به این ترتیب بهنام بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل رحمان با همدستی دو دوست معتادش اعتراف کرد و در تشریح ماجرا گفت: رحمان از دوستانم بود و از آنجایی که کارش رمالی بود درآمد زیادی داشت، با دوستانم تصمیم گرفتیم تا با هم از خانه او سرقت کنیم. چون می‌دانستم که فلج است و نمی‌تواند از خودش دفاع کند با طرح نقشه‌ای بعد از نیمه شب وارد خانه‌اش شدیم و دهانش را بستیم تا سر و صدا نکند بعد جست‌وجوی پول‌ها را آغاز کردیم اما فقط به یک میلیون تومان رسیدیم و وقتی می‌خواستیم از خانه خارج شویم دیدیم او نفس نمی‌کشد.
بعد از اعترافات صریح متهم، همدستانش نیز دستگیر شدند و اعتراف کردند.
با تکمیل تحقیقات و اعترافات صریح متهمان، پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
در ابتدای جلسه، نماینده دادستان ضمن قرائت کیفرخواست علیه متهمان اظهار کرد: از آنجایی که مقتول یک تبعه بیگانه بوده و تا این لحظه اولیای دم وی پیدا نشده‌اند رئیس قوه قضائیه برای عاملان قتل درخواست قصاص کرده است.
پس از آن بهنام به جایگاه رفت و گفت: همان‌طوری که در دادسرا هم گفتم قصد ما کشتن رحمان نبود و تنها می‌خواستیم از خانه‌اش سرقت کنیم. من دهانش را به قصد ساکت کردن او بستم اما او خفه شد.
در ادامه دو متهم دیگر یک به یک به جایگاه رفتند و گفتند: قبول داریم که با بهنام همدستی کردیم اما به خاطر اعتیادمان بود. ما نقشی در قتل او نداشتیم و فقط دست‌های رحمان را گرفته بودیم.
با پایان اظهارات متهمان، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده، بهنام را به قصاص محکوم کردند و دو همدستش نیز به اتهام معاونت در جنایت، هر کدام به 10 سال حبس محکوم شدند.

جزئیات مرگ 4 کارگر در یک شرکت دارویی


گروه حوادث /علت حادثه مرگبار در یک شرکت دارویی در استان قزوین که منجر به مرگ 4 کارگر شد انفجار گاز پروپان ناشی از سوراخ کردن ظروف اسپری‌های تتراسایکلین در مجاورت آتش اعلام شد.
به گزارش ایلنا، یک منبع کارگری در ارتباط با جزئیات حادثه روز سه‌شنبه (۲۰دی) گفت: در روز حادثه مقداری از محصولات اسپری ارسالی برای مشتری حدود ۵۰۰ عدد به دلیل داشتن نشتی برگشت خورده بود و شش کارگر مشغول بازیابی و خالی کردن مایه درون ظروف با یک قطعه فلزی بوده‌اند تا گاز آنها تخلیه شود که ناگهان با حرارتی که از بخاری هیزمی که آنها برای گرم کردن محیط کار خود برپا کرده بودند، این ظروف یکی پس از دیگری منفجر شدند که در نتیجه آن شش نفر از کارگران به اسامی «محمد دهقان‌نژاد»، «جواد کریمی زند»، «رضا رستم‌خانی»، «نبی‌الله امینی»، «حسن زارعی» و «مصطفی معاریف غیاثوند» دچار حادثه شده و متأسفانه ۴ نفر در محل جان خود را از دست داده و دو نفر دیگر دچار مصدومیت شدند. یکی از مصدومان دچار سوختگی حدود ۷۰ درصدی شده اما وضع جسمی نفر دوم بهتر است.
سیدجلیل حسینی معاون روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین نیز گفت: در سال‌جاری تعداد حوادث کار در استان ۱۱۲ مورد بوده که ۱۶ مورد آن به فوت منجر شده که البته این میزان نسبت به سال گذشته روند کاهشی داشته است.
حسینی درباره لزوم به‌کارگیری مسئولان ایمنی کار در کارگاه‌ها گفت: در این حوزه ضعف آیین‌نامه داریم، چرا که ضرورت داشتن مسئول ایمنی در کارگاه‌ها لغو شده و درحال حاضر در این حوزه الزام قانونی وجود ندارد. برای کارگاه‌ها و کارفرمایان متخلف ابلاغیه صادر می‌شود و درصورت‌ رفع نشدن نقص به مراجع قانونی معرفی می‌شوند. خانه کارگر استان قزوین نیز با ارسال پیامی، درگذشت چهار نفر از کارگران شهرک صنعتی البرز در حادثه انفجار را تسلیت گفت و از حوزه بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی در استان نیز خواست تا برای برقراری مستمری و سایر خدمات بیمه‌ای نهایت همکاری و مساعدت را به عمل آورند و ضمن بررسی کامل و دقیق موضوع با مقصران برخورد شود.

تغییر شگرد سرقت با آزادی از زندان


گروه حوادث/ سارق سابقه‌دار که با خوراندن آبمیوه مسموم در پارک‌ها سرقت می‌کرد، پس از آزادی از زندان شگرد سرقت‌هایش را تغییر داد. به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل زن جوانی هراسان با اورژانس تماس گرفت و گفت: همراه فرزندم به مسافرت رفته بودم و زمانی که به خانه برگشتم، با خانه‌ای به‌هم ریخته و پیکر نیمه‌جان همسرم داخل اتاق روبه‌رو شدم.
با تماس زن جوان، امدادگران راهی محل شده و مرد جوان به بیمارستان منتقل شد. مرد جوان دو روز در کما بود و پس از به هوش آمدن در تحقیقات گفت: مدتی قبل قصد خرید طلا از یک مرکز تجاری داشتم که با اردلان آشنا شدم. او به من گفت به‌جای خرید طلا بهتر است که در بازار ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنم. اردلان می‌گفت بازار طلا و سکه نوسانات زیادی دارد و بهترین راه برای حفظ سرمایه و درآمدزایی ارز دیجیتال است. مرد جوان ادامه داد: سر همین مسأله با هم دوست شدیم و مدتی هم تلفنی با هم در رابطه بودیم. تا اینکه همسرم به مسافرت رفت و من که تنها در خانه بودم اردلان را به خانه‌ام دعوت کردم تا روش خرید و فروش ارز دیجیتال را به من آموزش دهد. وقتی اردلان به خانه‌ام آمد برایش چای آوردم. بعد از پذیرایی از اردلان و خوردن چای بی‌هوش شدم و دیگر چیزی متوجه نشدم، زمانی که به هوش آمدم متوجه شدم اردلان ارز و سکه‌هایی را که داخل خانه بود به سرقت برده است.
با شکایت مرد جوان تحقیقات به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت آغاز شد و در ادامه تحقیقات تصویر متهم به دست آمد. با تطبیق تصویر متهم در آلبوم متهمان اداره آگاهی، مشخص شد وی از سارقان سابقه‌دار اداره آگاهی است که با هویت جعلی خود را معرفی کرده و قبلاً نیز به شیوه آبمیوه مسموم اقدام به سرقت در پارک‌ها می‌کرده است و مدتی قبل نیز به اتهام سرقت به زندان افتاده و بعد از تحمل دوران حبس آزاد شده است. اما پس از آزادی از زندان، شگردش را تغییر داده و این بار تحت عنوان آموزش ارز دیجیتال اقدام به سرقت کرده است. با به‌دست آمدن این اطلاعات، تحقیقات برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

دستگیری سارقان خانه‌های اعیانی


گروه حوادث/چهار عضو یک باند سرقت که پس از ورود به خانه‌های اعیانی با تهدید صاحبخانه اموالشان را سرقت می‌کردند از سوی پلیس البرز دستگیر شدند. سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی البرز در تشریح این خبر گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت از خانه در سطح شهرستان کرج، بررسی موضوع با اولویت در دستور کار عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت. در بررسی‌های پلیس مشخص شد سرنشینان ۲ دستگاه خودرو ‌ی‌ سواری با ورود به خانه‌های مناطق مرفه‌نشین با تهدید سلاح سرد صاحبخانه‌ها را وادار به دادن طلاها و وجه نقد می‌کردند و با بستن دست و پای آنها و انتقال به داخل اتاق، بلافاصله متواری می‌شدند.
رئیس پلیس آگاهی البرز اضافه کرد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و به‌کارگیری فنون و روش‌های پلیسی موفق به شناسایی سه نفر از اعضای این باند سرقت شده و با یافتن مخفیگاه آنها در شهرستان شهریار، در چند عملیات غافلگیرانه همه آنها را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند. متهمان به ۱۸ فقره سرقت منزل در سطح استان البرز اعتراف کردند، ضمن آنکه مشخص شد این افراد با سرکردگی یکی دیگر از سارقان سابقه‌دار و خطرناک استان البرز، در ماه‌های اخیر حین انجام سرقت در شهرستان ساوجبلاغ با مأموران انتظامی درگیری مسلحانه داشته و متواری شده بودند که با اقدامات پلیسی صورت گرفته از سوی اداره عملیات ویژه، سر کرده باند سارقان نیز در یکی از روستاهای شهر هشتگرد شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد. وی با اشاره به دستگیری چهار مالخر اموال مسروقه در خصوص این باند، یادآور شد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقداری اقلام مسروقه از جمله  فرش‌های ابریشمی گرانقیمت و شمش‌های مس قیمتی کشف شد. همه مالباختگان شناسایی و متهمان پس از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.Source link