loader image

توسعه نیرو های انسانی

بر خلاف گذشته که سرمایه گذاری بر روی منابع فیزیکی و مادی از اهمیت بالاتری برخوردار بود، سازمان ها و شرکت های نوین و آگاه، سرمایه گذاری بر روی منابع انسانی را سرلوحه اقدامات مهم خود قرار داده اند و در جهت پیشرفت و اعتلای نیروی انسانی و نیروی کار خود از جدیدترین روش های افزایش بهره وری و تسریع و ترقی در جهت رشد اقتصادی بیشتر بهره می برند.

شرکت آپادانا کاوش ایرانیان نیز با پیروی از راه و روش نوین سازمانی با برگذاری دوره ها و کلاس های مختلف آموزشی و ضمن خدمت و نیز بهره گیری از رهنمود های صاحب نظران این عرصه ، همواره در این مسیر پیشرو و صاحب نظر بوده و منابع انسانی شرکت را شایسته عزت و احترام و پیشرفت رو افزون می داند. 

هیئت مدیره آپادانا کاوش ایرانیان متشکل از هفت نفر می باشد که بیشتر آنان از نیروهای متخصص ، مجرب ، کاربلد و دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های زمین شناسی، مهندسی معدن و کشاورزی می باشند. 

نظر به اهمیت ، ارزش و جایگاه ویژه نیروی انسانی، شرکت آپادانا کاوش ایرانیان، ضمن تاکید بر خط مشی و سیاست های کلی شرکت، به دنبال برداشتن گام های محکمی در جهت رسیدن به اهداف والای بهره وری برداشته و با جذب نیروهای متخصص در پی نیل به اهداف سازمانی می باشد . این شرکت دارای بیش از ۵۰۰ نفر نیروی انسانی بوده که از این تعداد 90 نفر دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های زمین شناسی، اکتشاف و استخراج معدن، ژئوفیزیک، عمران،مکانیک و مابقی دارای مدارک تحصیلی متناسب با مشاغل خود نظیر حسابداری ، منابع انسانی و سایر مشاغل پشتیبانی می باشند و در دفاتر تهران و یزد و نیز معادن تحت نظر شرکت مشغول به خدمت رسانی می باشند.

مدیریت منابع انسانی شرکت آپادانا کاوش ایرانیان از طریق افزایش کارایی نیروی انسانی در شرکت ، اهداف کلی زیر را مد نظر قرار داده است و در جهت دستیابی به آن خود را ملزم به تلاش هر روزه و مجدانه می داند: 

  • احساس مسئولیت در برابر اهداف شرکت و حداکثر بهره وری از تخصص ها -احساس مسئولیت در مقابل وظایف و مسئولیت ها که بر عهده واحد امور اداری سازمان گذاشته شده است. 
  • احساس مسئولیت در برابر اهداف شخصی کارکنان در راستای تامین اهداف شرکت


امید است که با همت جمعی و عزم تمامی اعضای خانواده بزرگ آپادانا کاوش ایرانیان در جهت نیل به این اهداف، هر روزه گام های اثربخش تر و ماندگارتری برداشته شود.